אבטחת אירועים  
 
אבטחת מוסדות חינוך  
 
חברת אבטחה  
 
חברת אחזקה  
 
ניקוי חלונות  
 
ניקיון משרדים  
 
שירותי אבטחה  
 
שירותי אחזקה וניקיון  
 
שירותי ניקיון  
 
שירותי שמירה  
 
אחזקת בתים משותפים  
 
אחזקת בניינים בתל אביב  
 
חברות אחזקת משרדים  
 
חברת אבטחה בגבעתיים  
 
ניקוי משרדים במרכז  
 
ניקיון בתי ספר בגבעתיים  
 
ניקיון בתי ספר בראשון לציון  
 
ניקיון מוסדות ציבור ברמת גן  
 
שירות אבטחה במרכז  
 
שירותי אבטחה למועדונים  
 
שירותי שמירה בתל אביב  
לפרטים נוספים חייגו
072-33-80-254

או מלאו פרטיכם


    אבטחת אירועים

אחד החששות הגדולים של חבר'ה אשר מגיעים לאירועים המוניים, ובוודאי של הוריהם ובני משפחתם, זה שחס וחלילה יקרה משהו. זה יכול להיות אירוע לאומני וזה יכול להיות אירוע פלילי או אירוע אחר שיגרום לאלימות, בהלה ובלגן כללי שעלול לפגוע בהם. זו הסיבה שהחוק מחייב בכל מקום בו נערך אירוע בסדר גודל מסוים, להביא מומחים באבטחת אירועים, קרי מאבטחים.

כיום אפשר למצוא מאבטחים כמעט בכל אירוע, מדובר בחברות אבטחה שמתמחות באבטחת אירועים מסוגים שונים ובסדרי גודל שונים, אשר מעסיקות מאבטחים בעלי עבר קרבי שיודעים כיצד לשמור על הסדר ולנהוג במקרה של אירוע חריג. מדובר בחברות אבטחה למועדונים, ירידים, פסטיבלים, הופעות המוניות, משחקי ספורט, הפגנות ועצרות ועוד. אותן חברות אחראיות על הסדר במקום מתוך כוונה שהוא יתחיל בצורה שלווה ויתנהל בצורה שלווה עד תומו.

בשביל שזה יקרה, אותן חברות אבטחה למועדונים או לכל דבר אחר שנדרשת בו אבטחה, מכינה תוכנית אבטחה שמתאימה למקום, התוכנית לוקחת בחשבון את כמות הכניסות והיציאות מהמקום, כמות האנשים שיכולים לאכלס את המקום, מבנה המקום, מספר הקומות והחדרים שיש בו, היכן שוכן המקום ומה יש סביבו, אילו אלמנטים נמצאים בתוך המקום, כמה זמן נמשך האירוע, ועוד פרטים נוספים כשהמטרה היא לקבל את כל המידע ועל פי זה להכין תוכנית.

במסגרת התוכנית של אבטחת אירועים בכל מקום שהוא, יקבע כמה מאבטחים יש להציב באירוע, איפה הם יוצבו, האם הם צריכים להחזיק נשק, כיצד הם ינהגו עם האורחים, מה עליהם לעשות במקרה ויש הפרות סדר או כל אירוע אחר, ודברים נוספים שיש לבדוק.

כאשר מזמינים חברה לצורך אבטחת אירועים או ברמה פרטנית יותר אבטחת מועדונים, אבטחת הופעות או כל דבר אחר, יש לבדוק עד כמה החברה מנוסה בתחום, כמה אירועים כאלו היא אבטחה בעבר, האם היו מקרים שאירועים שהיא אבטחה יצאו מכלל שליטה, וכן יש לבדוק כמה מאבטחים היא שולחת לאירוע, מה האיכות וההכשרה שלהם לצורך אירוע כמו שלנו. לעיתים נידרש למאבטחים שסיימו זה עתה צבא ולעיתים נוכל להשתמש במאבטחים מבוגרים יותר.

לסיום, אם גם אתם מחפשים חברת אבטחה אנחנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר, חברת י.מ הברקות מתמחה באבטחת אירועים מסוגים שונים ובסדרי גודל משתנים. אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר בטלפון או דרך האתר ולקבל הצעת מחיר לאבטחת אירוע עם תוכנית אבטחה ייחודית ומאבטחים מנוסים ומוכשרים. 

מוזמנים לקרוא בנוסף:
 
י.מ הברקות נדל"ן בע"מ | 072-33-80-254 | השדרה המרכזית 15 מודיעין (ליגד סנטר 1) | 
אבטחת אירועים    אבטחת מוסדות חינוך    חברת אבטחה    חברת אחזקה    ניקוי חלונות    ניקיון משרדים    שירותי אבטחה    שירותי אחזקה וניקיון    שירותי ניקיון    שירותי שמירה    אחזקת בתים משותפים    אחזקת בניינים בתל אביב    חברות אחזקת משרדים    חברת אבטחה בגבעתיים    ניקוי משרדים במרכז    ניקיון בתי ספר בגבעתיים    ניקיון בתי ספר בראשון לציון    ניקיון מוסדות ציבור ברמת גן    שירות אבטחה במרכז    שירותי אבטחה למועדונים    שירותי שמירה בתל אביב