אבטחת אירועים  
 
אבטחת מוסדות חינוך  
 
חברת אבטחה  
 
חברת אחזקה  
 
ניקוי חלונות  
 
ניקיון משרדים  
 
שירותי אבטחה  
 
שירותי אחזקה וניקיון  
 
שירותי ניקיון  
 
שירותי שמירה  
 
אחזקת בתים משותפים  
 
אחזקת בניינים בתל אביב  
 
חברות אחזקת משרדים  
 
חברת אבטחה בגבעתיים  
 
ניקוי משרדים במרכז  
 
ניקיון בתי ספר בגבעתיים  
 
ניקיון בתי ספר בראשון לציון  
 
ניקיון מוסדות ציבור ברמת גן  
 
שירות אבטחה במרכז  
 
שירותי אבטחה למועדונים  
 
שירותי שמירה בתל אביב  
לפרטים נוספים חייגו
072-33-80-254

או מלאו פרטיכם


    אבטחת מוסדות חינוך

לא הרבה מוסדות או תחומים רגישים לאבטחה כמו אבטחת מוסדות חינוך וכל מה שקשור לכך. מדובר באחד התחומים הרגישים ביותר ולו מהסיבה הפשוטה, מדובר על ילדים, לא משנה אם הם בני חמש, עשר או שמונה עשרה. מדובר בילדים וההורים מפקידים בידינו את האחריות לאבטחתם. זה נכון כשמדובר על שירות של אבטחת מוסדות חינוך וזה נכון ברמה הפרטנית במאבטח טיולים שנתיים או טיולים אחרים. 

ישראל היא לא המקום היחידי בעולם המערבי בו יש אבטחת מוסדות חינוך, הדרישה הזאת מגיעה מקרב ההורים מסיבות שונות בעולם, בישראל זו דרישה שקיימת בעיקר מסיבות ביטחוניות. עם זאת במהלך השנים חלחלה אל התודעה ההכרה שיש צורך באבטחת מוסדות חינוך גם מסיבות אחרות, לא פחות קשות. החל מגורמים פליליים שעלולים לחדור אל מוסדות החינוך ועד לגורמים שמבקשים להטריד ולפגוע בילדים בצורה כזו או אחרת, אשר כל אחת מהן גורמת חרדה להורים ובצדק. 

אבטחת מוסדות חינוך הוא נושא סבוך מאוד שרק חברות אשר מעניקות שירותי אבטחה במשך שנים ומנוסות בתחום יכולות להעניק, יתרה מזו, רק חברות שמעסיקות מאבטחים מנוסים, צעירים, בעלי עבר קרבי, תושייה ויכולת קבלת החלטות מהירה, יכולות לתת. מאחר ומדובר במוסדות גדולים בדרך כלל (הן המבנה והן החצרות השונות) ומאחר ומדובר בילדים בגילאים שונים, הרי שמדובר בנושא לא פשוט. 
חשוב להבהיר אבטחת מוסדות חינוך, דורשת הרבה תשומת לב לפרטים קטנים, היא דורשת היערנות, ועמידה בכללים קפדניים, על מנת שלא יווצר מצב שגורם בלתי מורשה ייכנס בטעות למקום ואז אין שליטה על מה שהוא יכול לבצע בו. מאבטחים צריכים לבצע סיורים באזור לעיתים קרובות, לשים לב לכל פרט ולוודא שהמקום נקי מכל דבר שעלול לגרום לאסון.

חשוב לציין שהרבה פעמים המאבטחים במוסדות חינוך משרתים סוג של עזר לצוות ההוראה, זה במקרה וילד מנסה לעזוב את שטח המקום ללא אישור או אם חס וחלילה פורצת תגרה במקום. אז על המאבטח להפריד ולמנוע מהנצים השונים לפגוע אחד בשני. זה נכון הן לגבי מאבטח במוסד חינוך עצמו והן לגבי מאבטח טיולים מכל סוג שהוא במסגרת מוסד חינוכי. 
לסיום, אם אתם מחפשים חברה שמתמחה בשירותי אבטחה בגבעתיים ובכלל באזור המרכז, אשר בין היתר מעניקה גם שירותי אבטחת מוסדות חינוך, זה הזמן לפנות אלינו אל י.מ הברקות, אנחנו נשמח לעמוד לרשותכם ולהציע לכם הצעת מחיר אטרקטיבית. 

מוזמנים לקרוא בנוסף:
 
י.מ הברקות נדל"ן בע"מ | 072-33-80-254 | השדרה המרכזית 15 מודיעין (ליגד סנטר 1) | 
אבטחת אירועים    אבטחת מוסדות חינוך    חברת אבטחה    חברת אחזקה    ניקוי חלונות    ניקיון משרדים    שירותי אבטחה    שירותי אחזקה וניקיון    שירותי ניקיון    שירותי שמירה    אחזקת בתים משותפים    אחזקת בניינים בתל אביב    חברות אחזקת משרדים    חברת אבטחה בגבעתיים    ניקוי משרדים במרכז    ניקיון בתי ספר בגבעתיים    ניקיון בתי ספר בראשון לציון    ניקיון מוסדות ציבור ברמת גן    שירות אבטחה במרכז    שירותי אבטחה למועדונים    שירותי שמירה בתל אביב