אבטחת אירועים  
 
אבטחת מוסדות חינוך  
 
חברת אבטחה  
 
חברת אחזקה  
 
ניקוי חלונות  
 
ניקיון משרדים  
 
שירותי אבטחה  
 
שירותי אחזקה וניקיון  
 
שירותי ניקיון  
 
שירותי שמירה  
 
אחזקת בתים משותפים  
 
אחזקת בניינים בתל אביב  
 
חברות אחזקת משרדים  
 
חברת אבטחה בגבעתיים  
 
ניקוי משרדים במרכז  
 
ניקיון בתי ספר בגבעתיים  
 
ניקיון בתי ספר בראשון לציון  
 
ניקיון מוסדות ציבור ברמת גן  
 
שירות אבטחה במרכז  
 
שירותי אבטחה למועדונים  
 
שירותי שמירה בתל אביב  
לפרטים נוספים חייגו
072-33-80-254

או מלאו פרטיכם


    חברות אחזקת משרדים

כמה פעמים אמרתם לעצמכם, שאתם כבר לא יכולים להשקיע זמן בוועד הבית, שאתם לא פנויים לזה וזה דורש מכם יותר מדי? זו הסיבה מדוע רצוי להשתמש בשירותי אחזקה במרכז ובכל מקום אחר. שירותים אלו מאפשרים לכם לעבוד מול צוות מקצועי אשר יכול לשרת אתכם בצורה נאמנה ולהציע לכם מגוון שירותים ברמה הגבוהה ביותר, מבלי שתצטרכו לרדוף אחרי דיירים בשביל שישלמו, ומבלי לחפש בעלי מקצוע ולנהל אותם.

הרעיון של חברות אחזקת משרדים או מבני מגורים הגיע לישראל מארצות הברית. שם נהוג שהדיירים לא מנהלים את הבניין אלא יש חברת אחזקות שאחראית עליו. מדובר בחברה עם צוות מקצועי שאחראית על הניקיון, גינון, תחזוקת המבנה, גביית תשלומים ועוד. החברה מטפלת בכל הנושאים מתוך הבנה שבעלי הנכסים עסוקים בעבודה, משפחה וכדומה, על כן אין להם זמן להתעסק בזה. מה עוד שבארצות הברית, חלק גדול מהנכסים הם תחת שכירות, ואז בעלי המבנים שמשכירים את הנכסים בהם, מעדיפים שלא לבזבז את זמנם היקר בתחזוקת המבנה, הם שוכרים חברה מקצועית שתעשה זאת עבורם והם רק גובים מהדיירים את עלות התחזוקה.

בישראל הרעיון החל להתממש בשנות התשעים ותפס תאוצה, הן בכל מה שקשור לחברות אחזקת משרדים, והן בכל מה שקשור לתחזוקת מבני מגורים. זה נכון לגבי שירותי אחזקה במרכז ובאזורים אחרים בארץ.

אותן חברות שירותי אחזקת משרדים ומבני מגורים, מעסיקות מנקים, גננים, חשמלאים, אינסטלאטורים, וצוותים נוספים שאמורים לתחזק את המבנה מכיוונים שונים, והחברה מעסיקה איש קשר שעובד מול בעלי הנכסים והדיירים. כך אם יש בעיה או יש צורך לטפל בדבר מסוים בדחיפות, פונים אליו והכל מתבצע בהקדם. החברה מטפלת בכל דבר שקשור למבנה באופן ישיר או דרך בעלי מקצוע חיצוניים. זה נכון לגבי טיפול בחשמל, מערכות מים, מעליות, ניקיון, גינון, ובמקרים מסוימים אפילו בשמירה ואבטחת המבנה.

חשוב לומר, חברות אחזקת משרדים עוסקות גם בניקיון המשרדים עצמם, למרות שיש משרדים שמעדיפים להעסיק חברות ניקיון חיצוני, תלוי בעלויות ובצרכים של המשרד.

אם אתם זקוקים לחברת אחזקה בראשון לציון והאזור, אתם מוזמנים לפנות אלינו, י.מ הברקות, נשמח לעמוד לרשותכם בכל עת ובכל שלב. אנחנו נשמח אם תיצרו איתנו קשר בטלפון או דרך האתר, והצוות שלנו ישמח לעמוד לרשותכם בהקדם. ניתן לפנות בכל יום, אנחנו נחזור אליכם עם הצעת מחיר אטרקטיבית ותנאים נוחים. 
 
י.מ הברקות נדל"ן בע"מ | 072-33-80-254 | השדרה המרכזית 15 מודיעין (ליגד סנטר 1) | 
אבטחת אירועים    אבטחת מוסדות חינוך    חברת אבטחה    חברת אחזקה    ניקוי חלונות    ניקיון משרדים    שירותי אבטחה    שירותי אחזקה וניקיון    שירותי ניקיון    שירותי שמירה    אחזקת בתים משותפים    אחזקת בניינים בתל אביב    חברות אחזקת משרדים    חברת אבטחה בגבעתיים    ניקוי משרדים במרכז    ניקיון בתי ספר בגבעתיים    ניקיון בתי ספר בראשון לציון    ניקיון מוסדות ציבור ברמת גן    שירות אבטחה במרכז    שירותי אבטחה למועדונים    שירותי שמירה בתל אביב