אבטחת אירועים  
 
אבטחת מוסדות חינוך  
 
חברת אבטחה  
 
חברת אחזקה  
 
ניקוי חלונות  
 
ניקיון משרדים  
 
שירותי אבטחה  
 
שירותי אחזקה וניקיון  
 
שירותי ניקיון  
 
שירותי שמירה  
 
אחזקת בתים משותפים  
 
אחזקת בניינים בתל אביב  
 
חברות אחזקת משרדים  
 
חברת אבטחה בגבעתיים  
 
ניקוי משרדים במרכז  
 
ניקיון בתי ספר בגבעתיים  
 
ניקיון בתי ספר בראשון לציון  
 
ניקיון מוסדות ציבור ברמת גן  
 
שירות אבטחה במרכז  
 
שירותי אבטחה למועדונים  
 
שירותי שמירה בתל אביב  
לפרטים נוספים חייגו
072-33-80-254

או מלאו פרטיכם


    חברת אבטחה בגבעתיים

בעשרים שלושים שנה האחרונות, אנחנו יכולים לראות יותר ויותר חברות אבטחה מסביבנו. חברות אלו עובדות בשורה של מוסדות, ציבוריים ופרטיים. כך למשל אנחנו יכולים למצוא חברת שמירה בהרצליה או חברת אבטחה בגבעתיים, אשר עובדיהם אחראים על אבטחת בנקים, מוסדות של ביטוח לאומי, מוסדות ממשלתיים, מועדונים, קניונים ועוד.

חברת אבטחה בגבעתיים או בכל מקום אחר בארץ, דואגת לגייס אליה מאבטחים אשר יש להם עבר צבאי של שירות מלא, בדרך כלל מדובר על שירות קרבי. הסיבות הן, חיילים משירות קרבי נהנים מיוקרה של אנשים חסרי פחד, בעלי שיקול דעת ויכולת התמודדות במצבי לחץ. דברים שבמקרים מסוימים, מקרי קיצון ואחרים, נדרשים גם ממאבטחים במוסדות שונים.

צריך לציין, חברות אבטחה ברמת גן ובמקומות אחרים בארץ, דואגים לפזר את המאבטחים שלהם בין מקומות שונים, כשבדרך כלל נהוג שהמאבטחים עובדים באותו מקום כל הזמן, כלומר, אם זה אפשרי ונדרש, הרי מאבטח ששומר במועדון לילה, יעבוד שם ולא יעבור בין מקומות שונים שהחברה אחראית עליהם. הסיבה היא, כך הוא מכיר את המקום, לומד את נקודות התורפה שלו, ויודע כיצד לפעול במקרים שיש צורך בכך.

בנוסף, המאבטחים נדרשים לעבור מעת לעת ירי במטווח, בשביל לרענן נהלים ולשמור על "כושר" ירי. הם צריכים גם לעבור בדיקות תקופתיות לוודא שהם אכן כשירים בשביל לעבוד כמאבטחים. במקרים מסוימים, יידרש מהם יכולת לרוץ ולנוע במהירות, וכן הם צריכים לדעת כיצד לנטרל בכוח גורמים מאיימים. אלו נקודות שחשוב לשים לב אליהן, שכן אחרת המאבטחים לא יוכלו לבצע את עבודתם.
נקודה נוספת אשר חשוב לציין, חברת אבטחה בגבעתיים או ברמת גן ובכל מקום אחר בארץ, נוהגת, בדרך כלל, להתעסק עם עוד מגוון תחומים בלי קשר לשמירה, למשל ניקיון ואחזקת מבנים, כחלק מתוכנית העבודה של החברה.

לפני סיום חשוב לומר, אבטחת מבנים ומוסדות, היא אומנם לא דומה לאבטחת אישים, שנמצאים בתנועה אך מאחר וכמות האנשים שאמורה להיות נוכחת במקום היא מאוד גדולה, הרי שמדובר בעבודה לא פחות מסובכת.

לסיום, אם אתם מחפשים חברת שמירה בהרצליה ובכל גוש דן והשרון, אתם מוזמנים לפנות אלינו, י.מ הברקות. אנחנו נשמח לעמוד לרשותכם. הצוות שלנו הינו צוות מאבטחים מהשורה הראשונה. ניתן לפנות אלינו עוד היום ואנחנו נדאג לספק לכם את הצוותים המובילים בתחום האבטחה. אפשר ליצור איתנו קשר במייל ובטלפון. 
 
י.מ הברקות נדל"ן בע"מ | 072-33-80-254 | השדרה המרכזית 15 מודיעין (ליגד סנטר 1) | 
אבטחת אירועים    אבטחת מוסדות חינוך    חברת אבטחה    חברת אחזקה    ניקוי חלונות    ניקיון משרדים    שירותי אבטחה    שירותי אחזקה וניקיון    שירותי ניקיון    שירותי שמירה    אחזקת בתים משותפים    אחזקת בניינים בתל אביב    חברות אחזקת משרדים    חברת אבטחה בגבעתיים    ניקוי משרדים במרכז    ניקיון בתי ספר בגבעתיים    ניקיון בתי ספר בראשון לציון    ניקיון מוסדות ציבור ברמת גן    שירות אבטחה במרכז    שירותי אבטחה למועדונים    שירותי שמירה בתל אביב