אבטחת אירועים  
 
אבטחת מוסדות חינוך  
 
חברת אבטחה  
 
חברת אחזקה  
 
ניקוי חלונות  
 
ניקיון משרדים  
 
שירותי אבטחה  
 
שירותי אחזקה וניקיון  
 
שירותי ניקיון  
 
שירותי שמירה  
 
אחזקת בתים משותפים  
 
אחזקת בניינים בתל אביב  
 
חברות אחזקת משרדים  
 
חברת אבטחה בגבעתיים  
 
ניקוי משרדים במרכז  
 
ניקיון בתי ספר בגבעתיים  
 
ניקיון בתי ספר בראשון לציון  
 
ניקיון מוסדות ציבור ברמת גן  
 
שירות אבטחה במרכז  
 
שירותי אבטחה למועדונים  
 
שירותי שמירה בתל אביב  
לפרטים נוספים חייגו
072-33-80-254

או מלאו פרטיכם


    עבודות ניקיון

אין ספק שהתחום של עבודות ניקיון בכלל ובפרט במשרדים הולך ומשתכלל כל הזמן. מהימים בהם היינו מזמינים עובד ניקיון שיגיע כל בוקר בשבוע או מספר ימים בודדים בשבוע בשביל לשטוף את הרצפה ולנקות את המשרד מאבק, עברנו לעבוד עם חברות ניקיון שמציעות מגוון רחב של שירותים, באופן תדיר או לעיתים מזדמנות. 

השימוש בחברת ניקיון לצורך ניקוי משרדים הוא חשוב ונכון, מבחינה פרקטית, אנחנו לא יכולים שלא להשתמש בחברה מקצועית שתנקה עבורנו את המשרד, הרי אנחנו לא נרצה לבזבז זמן ולעשות את זה בעצמנו ועל מנת ליהנות ממשרד נקי כל הזמן, אנחנו חייבים להעסיק חברה מקצועית ורצינית ולא להשתמש בעובד ניקיון, טוב ככל שיהיה, שאין לו את האמצעים והיכולות לנקות את כל המשרד שלנו כל יום. 

מבחינה שיווקית, מדי יום מגיעים למשרד שלנו לקוחות וספקים, אנחנו לא יכולים לפתוח להם את דלתות המשרד כשהוא מלוכלך ולא מסודר. משרד נקי הוא חשוב לא רק בשביל ליצור סביבת עבודה נעימה ואיכותית, אלא גם בשביל שהלקוחות שלנו יוכלו ליהנות ממקום נעים להיות בו כשהם מגיעים אלינו לפגישות עבודה וכן בשביל שהם יוכלו להתרשם מאיתנו יותר.

לא יפתיע לשמוע שהרבה פעמים האופן בו המשרד נראה, הן מבחינת עיצוב, הן מבחינת סדר והן מבחינת ניקיון, ישפיע יותר מכל על האופן בו הלקוחות רואים אותנו. 

כיום שירותים של חברות אשר מבצעות עבודות ניקיון כוללות מגוון רחב של תחומים. מעבר לניקוי המשרדים עצמם, על כל המשתמע מכך, הרי שהחברות מבצעות עוד מגוון עבודות. כך למשל החברות מבצעות שירותי ניקוי חלונות בסנפלינג, ניקוי מקלטים וחדרי מדרגות, ניקוי מערכות אוורר ומזגנים, הכנות של הגג לקראת החורף, טיפול בבעיות ריח בשירותים ובחדרי אשפה, ניקוי מעליות וחדרי מכונות, טיפול אחרי הצפות, פוליש ווקס לפני כניסה למבנה חדר, ניקוי שטיחים מקיר לקיר, ליטוש פרקטים ושיש ועוד. הכל כמובן תלוי ביכולות של החברה, בכלים שעומדים לרשותה ובצוות המקצועי שהיא מעסיקה. כל אחד מהדברים הנ"ל משפיע בנפרד וביחד על סביבת העבודה שלנו. 

לסיכום, אנחנו רוצים להזמין אתכם ליהנות ממגוון עבודות ניקיון שאנחנו בחברת י.מ הברקות נדל"ן מעניקים. אנחנו עובדים עם מגוון רחב של לקוחות בפריסה ארצית, בין היתר אנחנו מתעסקים בניקוי משרדים בגבעתיים, תל אביב, רמת גן, ירושלים, נס ציונה, ועוד מגוון ערים בארץ. אנחנו עובדים עם המגזר הפרטי והציבורי כאחד. אתם מוזמנים לפנות אלינו ולקבל הצעת מחיר עוד היום. 

מוזמנים לקרוא בנוסף:
 
י.מ הברקות נדל"ן בע"מ | 072-33-80-254 | השדרה המרכזית 15 מודיעין (ליגד סנטר 1) | 
אבטחת אירועים    אבטחת מוסדות חינוך    חברת אבטחה    חברת אחזקה    ניקוי חלונות    ניקיון משרדים    שירותי אבטחה    שירותי אחזקה וניקיון    שירותי ניקיון    שירותי שמירה    אחזקת בתים משותפים    אחזקת בניינים בתל אביב    חברות אחזקת משרדים    חברת אבטחה בגבעתיים    ניקוי משרדים במרכז    ניקיון בתי ספר בגבעתיים    ניקיון בתי ספר בראשון לציון    ניקיון מוסדות ציבור ברמת גן    שירות אבטחה במרכז    שירותי אבטחה למועדונים    שירותי שמירה בתל אביב