אין זה סוד שאחד המקומות שמושכים אליהם לא מעט אלימות, הם מועדוני לילה. שם מתכווצים המון אנשים ממקומות שונים, אנשים שלא מכירים אחד את השני בהכרח, חלקם שותים במקום, אחרים מגיעים שתויים, מדובר במקומות צפופים שיוצרים מגע צמוד בין האנשים, מה שמוביל לא פעם לחיכוכים, עימותים ובסופו של דבר גם לאלימות פיזית.

זו אחת הסיבות שבעליהם של מקומות אלו שוכרים שירותי אבטחה למועדונים. נוסף לכך צריך לזכור, שחברות אבטחה למועדונים, מספיק גם אבטחה מפני מפגעים שמעוניינים לפגוע בבאי המקום. לצערנו הרב, באינתיפאדה השנייה היינו עדים לשורה של פיגועים בכניסה למועדונים וכן בתוכם. כיום אנחנו יכולים לראות תופעה זו במקומות שונים בעולם, בין היתר ראינו זאת בשנה האחרונה בארצות הברית ובטורקיה.

חברות אבטחה למועדונים מספקות מאבטחים אשר שומרים על המקומות במספר אזורים. האזור הראשי הן דלתות הכניסה, שכן אז ניתן לבדוק כל אחד שנכנס למקום, ניתן להחליט האם להכניס והאם לא, וכן באילו אמצעי אבטחה נשתמש על מנת להגן על מי שנכנס למקום.
נוסף לכך אנחנו יכולים לראות שירותי אבטחה למועדונים אשר כוללים אבטחה מבפנים, עם זה ליד הבר, ליד עמדת התקליטן ובעמדות תצפית שונות. המטרה היא למנוע אפשרות שיתחילו עימותים מבפנים ללא תגובה של מאבטחים. נכון שחלק גדול מהעימותים נוצרים בדרך כלל מחוץ למועדון, הרי שלא פעם, עצם החיכוך בין האנשים בתוך המועדון לצד העובדה שחלקם הגדול שותה, הרי זה עלול להוביל לחיכוכים בין האנשים, תפקיד המאבטחים הוא למנוע זאת.
צריך לומר, שירותי אבטחה למועדונים, אינם שירותי משטרה. מאבטחים אינם שוטרים. הם אומנם מורשים לבצע בדיקות אם יש נשק או דברים אחרים, אך אם מתרחש משהו בתוך המקום, יש לעצור את הסיטואציה ולקרוא למשטרה במידה ויש צורך בכך. במידה ולא, המאבטחים רשאים להוציא החוצה את מי שעושה את הבעיות, ולאפשר לשאר החוגגים להמשיך בשגרתם.

לפני סיום חשוב להדגיש, שירותי אבטחה למועדונים נקבעים על פי סדר הגודל של המקום וכמות האורחים שיכולים להיכנס לתוכו. רק אז אפשר לקבוע את מספר המאבטחים שאמורים להיות נוכחים בו.

אם אתם מחפשים שירותי אבטחה למועדונים וכן שירותי אבטחה לאירועים בסדרי גודל שונים, אתם מוזמנים לפנות אלינו. חברת י.מ הברקות. אנחנו מתמחים בשירותי אבטחה מסוגים שונים. אצלנו תוכלו למצוא מאבטחים עם עבר צבאי מפואר אשר ישמחו לאבטח את המקומות והאירועים שלכם.