אבטחת אירועים  
 
אבטחת מוסדות חינוך  
 
חברת אבטחה  
 
חברת אחזקה  
 
ניקוי חלונות  
 
ניקיון משרדים  
 
שירותי אבטחה  
 
שירותי אחזקה וניקיון  
 
שירותי ניקיון  
 
שירותי שמירה  
 
אחזקת בתים משותפים  
 
אחזקת בניינים בתל אביב  
 
חברות אחזקת משרדים  
 
חברת אבטחה בגבעתיים  
 
ניקוי משרדים במרכז  
 
ניקיון בתי ספר בגבעתיים  
 
ניקיון בתי ספר בראשון לציון  
 
ניקיון מוסדות ציבור ברמת גן  
 
שירות אבטחה במרכז  
 
שירותי אבטחה למועדונים  
 
שירותי שמירה בתל אביב  
לפרטים נוספים חייגו
072-33-80-254

או מלאו פרטיכם


    שירותי שמירה

כל ישראלי יודע שלכל מקום אליו הוא יילך, לא משנה אם מדובר בקניון, מגרש ספורט, מועדון מוזיקה או מוסד ציבורי, הוא יפגוש בכניסה שומר או מאבטח שיבדקו אותו, יבדקו שהוא לא מביא איתו נשק כלשהו, וישמרו על הסדר הציבורי במקום. בכל מקום בישראל אנחנו יכולים להיתקל בשירותי שמירה, אלה ניתנים לנו על ידי מאבטחים בעלי הכשרה מתאימה, ניסיון ויכולת מקצועית גבוהה. 

בתור בעלי עסק או בעלי מבנה אשר מחויב להחזיק שירותי שמירה, הרי שעלינו לדעת למי לפנות ומה לחפש. בעשרים השנה האחרונות נפתחו לא מעט חברות שמעניקות שירותי שמירה ואבטחה, אנחנו יכולים למצוא חברות שמירה בחולון, תל אביב, ירושלים ובמגוון מקומות נוספים בישראל. החברות מעסיקות מאבטחים ברמות שונות, החל מיוצאי צבא בעל שירות קרבי ועד אנשים מבוגרים אשר יש להם רישיון להחזיק בנשק ויכולים לעבוד כשומרים או מאבטחים במקומות שונים. 

חשוב לציין, כל חברה שמעניקה שירותי שמירה חייבת לקבל אישור לכך ממשרד לביטחון הפנים, היא חייבת לעמוד בדרישות החוק והמאבטחים שלה חייבים לעבור הכשרות מתאימות, כולל בדיקות פסיכולוגיות וכן אימוני ירי מתאימים על מנת לוודא שהם מסוגלים להשתמש בנשק בצורה נכונה, רק כך הם יכולים לחדש את הרישיון שלהם. חשוב להבהיר עוד שהחברה אחראית שהמאבטחים מטעמה ינהגו כמצופה מהם, כלומר מצד אחד ישמרו על הסדר אך מצד שני לא ינהגו באלימות ולא יגרמו בעצמם לאי סדר באירוע. 

בתור בעלי עסק, אנחנו יכולים למצוא במגוון דרכים חברות שמירה בגבעתיים, חולון, תל אביב או בכל מקום אחר, אנחנו יכולים למצוא חברות שמתמחות בשירותי שמירה בצורות יחסית פשוטות. לרשותנו עומד מאגר של חברות שמירה באינטרנט מתוכו אנחנו יכולים לבדוק את החברות השונות ולבחור את החברה אשר מתאימה לצרכים שלנו. כמו כן, אנחנו יכולים לבחור באמצעות המלצות של אחרים אשר השתמשו בשירותיהן של חברות אשר מעניקות שירותי שמירה. כמובן שאנחנו נצטרך לראיין את בעלי החברות ולוודא שהן אכן מתאימות למה שאנחנו מחפשים. 

לסיום, אם אתם מחפשים חברה שמעניקה שירותי שמירה, הרי שזה הזמן לפנות אלינו. חברת י.מ הברקות, אנחנו מתמחים במתן שירותי שמירה בכל רחבי הארץ. יש לנו צוות מאבטחים מוביל, יוצאי צבא ובעלי עבר קרבי, אשר מתמחים הן בשמירה על הסדר והן באבטחת אירועים בסדרי גודל שונים. כל מה שאתם צריכים לעשות זה להרים אלינו טלפון ותקבלו הצעת מחיר אטרקטיבית. 

מוזמנים לקרוא בנוסף:
 
י.מ הברקות נדל"ן בע"מ | 072-33-80-254 | השדרה המרכזית 15 מודיעין (ליגד סנטר 1) | 
אבטחת אירועים    אבטחת מוסדות חינוך    חברת אבטחה    חברת אחזקה    ניקוי חלונות    ניקיון משרדים    שירותי אבטחה    שירותי אחזקה וניקיון    שירותי ניקיון    שירותי שמירה    אחזקת בתים משותפים    אחזקת בניינים בתל אביב    חברות אחזקת משרדים    חברת אבטחה בגבעתיים    ניקוי משרדים במרכז    ניקיון בתי ספר בגבעתיים    ניקיון בתי ספר בראשון לציון    ניקיון מוסדות ציבור ברמת גן    שירות אבטחה במרכז    שירותי אבטחה למועדונים    שירותי שמירה בתל אביב